Loupež století před vámi rozehraje John Travolta

Kriminálka, která zdaleka nepatří k tomu nejhoršímu, v čem si John Travolta v posledních letech zahrál. Čekejte poměrně nenáročný příběh a klasické zpracování – přímočaré, bez kudrlinek a nečekaných zvratů. Ale v jednoduchosti, jak víme, dokáže být krása. V sobotu od 20.00 na Prima MAX.
Loupež století
Loupež století

reklama

Ray Cutter (John Travolta) je talentovaný padělatel obrazů. Dokáže napodobit téměř jakéhokoli umělce, a to tak věrohodně, že jeho kopii od originálu nepozná téměř nikdo. Ray a místní kápo, gangster Tommy Keegan, si společně vydělávají na slušné živobytí: Ray maluje kopie slavných mistrů a Keegan je prodává. Jenže tahle spolupráce dostane trhlinu, když Keegan udělá z Raye obětního beránka a pošle ho na pět let do basy.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Loupež století - upoutávka

Deset měsíců zbývá Rayovi do uplynutí trestu, když se dozvídá o nevyléčitelné nemoci svého patnáctiletého syna. Snaží se dostat z vězení dřív, ovšem soud jeho žádost zamítne. Pomoc nakonec přijde nečekaně přímo od Keegana. Ten uplatí soudce a Ray se dostává na svobodu. Ovšem za jakou cenu! Buď namaluje kopii Monetovy Dámy se slunečníkem a následně ji v přísně střeženém muzeu vymění za originál, na který má Keegan nedočkavého kupce, nebo půjde zpátky do vězení.

Záběry z filmu Loupež století
Autor: Saban Films Záběry z filmu Loupež století

Rayův otec, bývalý kasař, který často a rád kleje, syna varuje, aby si s Keeganem znovu nezačínal, ale copak má Ray na vybranou?  A tak mezitím, co maluje dokonalou kopii Moneta, snaží se dohnat to, co za posledních skoro pět let jako táta zameškal. Tráví se synem co nejvíc času a rozhodne se mu splnit tři poslední přání: Jako první chce Will poznat svou matku, na kterou se nepamatuje. Pak chce zažít sex. A třetím Willovým přáním je pomoci otci s loupeží…

Záběry z filmu Loupež století
Autor: Saban Films Záběry z filmu Loupež století

Možná jste o Loupeži století netušili, že…

  • John Travolta cestoval až do Hong Kongu, aby se v rámci přípravy na roli přiučil co nejvíc o umění olejomalby.
  • Kolem stejného obrazu – Dáma se slunečníkem – se točí zápletka kriminálního thrilleru Aféra Thomase Crowna. Tam ji z muzea ukradne pro změnu Pierce Brosnan aka výstřední milionář Thomas Crown.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!