Loupež na úrovni pod taktovkou Kurta Russela a Matta Dillona

Oldschoolová zlodějská komedie kanadsko-americké produkce o jednom napůl polepšeném kriminálníkovi, který se na popud svého bratra nechá přesvědčit k poslední loupeži. Chytrý humor a nečekané závěrečné rozuzlení si vychutnejte na Štědrý večer od 20.00 na Prima MAX.
Záběry z filmu Loupež na úrovni
Záběry z filmu Loupež na úrovni
RADiUS-TWC

reklama

Dva filmoví bardi, veteráni Kurt Russell a Matt Dillon, a parta mladších talentů v čele s Jayem Baruchelem (Čarodějův učeň, Noc v muzeu 2) a Katheryn Winnick (50x a stále poprvé, Láska s výstrahou) se představí ve snímku ne nepodobném kriminálním komediím Guye Richieho. Jestli máte rádi vtipné slovní přestřelky drsných hochů, nadhled a humor na úrovni na pozadí krimi akce, pak si určitě přijdete na své.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Loupež na úrovni - upoutávka

Crunch (Kurt Russell) a Nick (Matt Dillon) jsou bráchové a zakládající členové zlodějské partičky, která se specializuje na krádeže obrazů známých mistrů. Jedna akce v Polsku se jim ale stane osudnou – při honičce s policií je Nicky zatčen, a aby se zachránil, práskne svého bráchu Crunche.

Záběry z filmu Loupež na úrovni
Autor: RADiUS-TWC Záběry z filmu Loupež na úrovni

Ten je následně poslán do chládku na sedm dlouhých let. Když vyjde z basy, vrhne se na dráhu kaskadéra na motorce a se zlodějnou už nechce mít nic společného. Jenže jeho vykutálený bratr Nicky ho namočí do ještě jedné – vážně poslední – akce: lupu vzácné knihy za jeden a půl milionu dolarů.

Záběry z filmu Loupež na úrovni
Autor: RADiUS-TWC Záběry z filmu Loupež na úrovni

 

Možná jste o filmu Loupež na zakázku netušili, že…

  • Začátek snímku se má podle tvůrců odehrávat ve Varšavě. Pokud však znáte evropské metropole, jistě si všimnete, že se nejedná o Varšavu, nýbrž o Budapešť. V jednom záběru je vidět Budínský hrad i slavný Řetězový most. V dalších záběrech se pak mihne rumunská vlajka. Natáčelo se totiž jak v Budapešti, hlavním městě Maďarska, tak v Bukurešti v Rumunsku. V Kanadě pak filmaři využili scenérie Niagarských vodopádů a okolí města Hamilton.
  • Při vymýšlení plánu loupeže padne otázka, kdo že je přítomný Francie Tobin (Jay Baruchel). Crunch odpoví, že to je učeň, načež se jeho bratr Nicky zeptá, zda je nyní už čaroděj – což je odkaz na snímek Čarodějův učeň (2010), ve kterém hrál Jay Baruchel právě učně. (Čaroděje ztvárnil Nicolas Cage.)

reklama

reklama