Líbat nevěstu (přísně!!!) zakázáno

Má to spád, humor a velmi příjemné herecké obsazení. Potěší vás hlavně Kathy Bates a Rob Schneider, kteří si tu střihli pěkně šílené vedlejší postavy. K tomu si přidejte milou ústřední dvojici, povedené fórky a dobrodružné pojetí, které komedii jednoznačně sluší. V pondělí od 20.00 na Prima MAX.
Záběry z filmu Líbat nevěstu zakázáno
Záběry z filmu Líbat nevěstu zakázáno
Hawaii Film Partners

reklama

Brian je fotograf žijící v New Yorku, který se specializuje na fotoportréty zvířecích mazlíčků. Když k němu do ateliéru jednoho dne přijde manželka srbského mafiánského bosse, aby nechala nafotit jejich pejska, netuší, jak dramaticky tato událost změní jeho život. Vinou nešťastné náhody je totiž chlupáč při focení zmrzačen a jeho mocný páníček, Vadiko Nikitin, se rozhodne využít nehody pro malé vydírání.

Záběry z filmu Líbat nevěstu zakázáno
Autor: Hawaii Film Partners Záběry z filmu Líbat nevěstu zakázáno

Vzniklou situaci vysvětlí Brianovi poměrně jasně: buď mu jeho kumpáni nasadí cementové boty a následně ho půjdou vykoupat k jezeru, nebo si fotograf vezme za ženu jeho dceru Mashu, pro kterou se mu už dlouhou dobu nedaří sehnat zelenou kartu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Líbat nevěstu zakázáno - upoutávka

Brian se nemusí dlouho rozmýšlet. K jeho velké úlevě je Masha nejen mladá, ale i velmi krásná, což se na první pohled může jevit jako výhra, ale na ten druhý to Brianovi přidělá spíš vrásky na čele. Má totiž přísný zákaz se jí dotknout, jelikož dcera mafiánského bosse je již zaslíbena vazounovi Brickovi, pravé ruce jejího tatíčka.

Záběry z filmu Líbat nevěstu zakázáno
Autor: Hawaii Film Partners Záběry z filmu Líbat nevěstu zakázáno

Líbánky čerstvě oddaného páru však musí proběhnout, jak se sluší a patří, protože imigrační úředníci nesmí pojmout ani to nejmenší podezření. Novomanželé tedy odjíždějí na svatební cestu na Havaj a právě, když jsou v nejlepším – koupou se jen sami dva na odlehlé pláži –, Masha je unesena. Únosci požadují 10 milionů dolarů za její propuštění a na scéně se promptně objevuje Brick, aby dívku zachránil a současně vrhl stín podezření z jejího únosu na Briana. Ten se za svou ženou ovšem také vydává a v džungli ji skutečně nachází. Odhalení, které následně vyjde najevo, ovšem dostane mladý pár do ještě větších nesnází, než v jakých se nacházel doposud.

Záběry z filmu Líbat nevěstu zakázáno
Autor: Hawaii Film Partners Záběry z filmu Líbat nevěstu zakázáno

Možná jste o filmu Líbat nevěstu zakázáno netušili, že…

  • Režisér snímku Rob Hedden je pověstný tím, že režírované filmy vytváří rovněž po scenáristické stránce. Bylo tomu tak téměř u všech jeho snímků (Pátek třináctého, Zlatá klec, Únos, Útok vetřelců, Frajeři v krabici) a tento nebyl výjimkou.
  • Ve vedlejších rolích se představí například Mena Suvari, Kathy Bates nebo Rob Schneider. 

Režie: Rob Hedden
Scénář: Rob Hedden
Kamera: Russ T. Alsobrook
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Mena Suvari, Katharine McPhee, Dave Annable, Vinnie Jones, Kathy Bates, Rob Schneider, Tia Carrere, Kevin Dunn, Ken Davitian, Stephen Tobolowsky, Al Harrington, Willie K. Kahaiali'i
Rok uvedení: 2011

reklama

reklama