Letuška 1. třídy: Když hollywoodské hvězdy obsluhují...

Dovedete si představit, že si sednete ke stolu a přijde k vám majitelka nejslavnějšího pozadí Jennifer Lopez? Plno hereckých hvězd se takto živilo a ty ostatní to alespoň hrály ve filmu... Jak jim šlo pracovat ve službách?
Letuška 1. třídy
Letuška 1. třídy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Los Angeles je město andělů, ale kromě toho je to také mekka, kde se buduje filmová kariéra. Zdejší filmový průmysl způsobuje, že každý číšník a barman, který vám nalije vodu do vaší skleničky, se snaží prorazit jako herec. Povede se to málokomu, nicméně někteří z nich opravdu uspějí, i když začínají vysloveně od píky. Ve svých filmových rolích se tak kolikrát dostanou k těm nejnezajímavějším pracovním pozicím (agenta 007 holt nemůže hrát každý, stejně jako dábelskou šéfredaktorku módního časopisu). A tak některé filmové hvězdy oblékly zástěry, aby mohly obsluhovat v restauraci, nebo i úplně jiné oblečky, jako Gwyneth Paltrow ve filmu Letuška 1. třídy, kterou můžete vidět v pondělí ve 20.00 na Prima MAX.

Letuška 1. třídy - upoutávka
Letuška 1. třídy - upoutávka

Podivná letuška Gwyneth Paltrow

Paltrow byla opravdu zvláštní letuška Foto: archiv Prima

Paltrow byla opravdu zvláštní letuška. Foto: archiv Prima

Gwyneth Paltrow je éterická kráska ověnčená Oscarem za roli v Zamilovaném Shakesperovi. Ve filmu se ale objevila i jako Letuška první třídy. Je nutné podotknout, že ze začátku tak trochu laciná. Zatímco nastoupí do malé letecké společnosti se žvýkačkou v puse, navlečená do sexy kostýmku, s kterým by při letu zachránila maximálně fantazii dvanáctiletého puberťáka, její touhou je pracovat jako letuška v první třídě...

A jaké další hvězdy si zahrály role, kde jejích hlavním poslání je (po)sloužit.

Jennifer Lopez jako číšnice

Jenifer Lopez jako servírka Foto: archiv Prima

Jennifer Lopez jako servírka. Foto: archiv Prima

Jennifer Lopez to jako servírce ve filmu Dost nejspíš moc nešlo, byla za to totiž nominována na Zlatou malinu, opak filmových cen Oscar. Zato během natáčení potkala svého budoucího přítele, s kterým chodila dva roky – další hvězdu, Bena Afflecka, který narozdíl od ní dostal Oscary dva.

Helen Hunt jako velice trpělivá číšnice

Helen Hunt byla velice trpělivá servírka

Helen Hunt byla velice trpělivá servírka. Foto: archiv Prima

Krásná nosatá Helen Hunt byla číšnice vyznamenaná Oscarem. Ve filmu Lepší už to nebude, který měl sedm oscarových nominací a ve výhru obrátil dvě, zahrála jediného člověka (pod sluncem), jenž vyšel s Jackem Nicholsonem. A aby to s tím Jackem bylo k vydržení, ocenili ho raději Oscarem za roli protivného dědka s obsedantně kompulzivní poruchou také.

Julie Roberts jako nejslavnější prostituka

Julie ve své nejslavnější roli Foto: archiv Prima

Julie ve své nejslavnější roli. Foto: archiv Prima

Budete se divit, ale i taková prostituce, řemeslo staré tisíciletí, se dá považovat za službu. Na nejslavnější (filmovou) prostitutku na světě se každý rok lačně koukáme o Vánocích a čekáme, kdy si pro Julii Roberts Richard Gere přijede limuzínou. On byl totiž jediný, kdo ji bral takovou, jaká je, a neodsuzoval ji, protože...

Richard Gere jako Americký gigolo

Richard Gere pracoval ve službách. Pro ženy. Foto: archiv Prima

Richard Gere pracoval ve službách. Pro ženy. Foto: archiv Prima

Moc dobře věděl, co je to za tvrdou práci. Luxusní escort ve filmu se samozřejmě netýká jen žen. Film Americký gigolo v hlavní roli s Richardem Gerem ukázal život profesionálního společníka.

6) Servírka, jež peče koláče

Servírka
Servírka

Jenna pracuje v bistru, kde pečou ty nejúžasnější ovocné koláče, a právě ona je autorkou nejlepších receptů. V soukromí ji však trápí žárlivý manžel, který jí dělá ze života peklo. Tajně si proto šetří peníze, aby od něj mohla utéct. Pak ale otěhotní a to jí navždy změní život...

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama