Láska, svatba, manželství. Nebo spíš Nevěra, rozchod, single život?

Milý příběh a milí herci rovná se milá podívaná. Mandy Moore je pořád kočka a Jane Seymour dodává hereckému obsazení potřebné grády. Pokud při pondělku zatoužíte po nenáročné podívané, u které budete moci na 89 minut nerušeně vypnout, pusťte si ve 20.00 Primu MAX.
Záběry z filmu Láska, svatba, manželství
Záběry z filmu Láska, svatba, manželství
IFC Films

reklama

Ava (Mandy Moore) je manželská poradkyně žijící v domnění, že manželství jejích rodičů je ideálním svazkem, snem všech sezdaných mužů a žen. Inspirována příkladem své matky a otce se sama před nedávnem vdala a s mladší sestrou Shelby nyní chystají velkou oslavu třicátého výročí svatby rodičů.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Láska, svatba, manželství - upoutávka

To ale ještě nebohá Ava netuší, že ne vše je ve skutečnosti tak, jak se na první pohled zdá. Jednoho dne se v její poradně objeví její vlastní rozhádaní rodiče a šokovaná dcera se od matky dozvídá, že otec měl před pětadvaceti lety milostný poměr a ona se kvůli tomu hodlá nyní rozvést.

Záběry z filmu Láska, svatba, manželství
Autor: IFC Films Záběry z filmu Láska, svatba, manželství

Ava si umane, že to tak nenechá a manželství rodičů za každou cenu zachrání. Situace se poněkud vyhrotí, když matka vyhodí otce z domu a Ava mu nabídne bydlení u sebe, což se nesetká s plným pochopením jejího manžela Charlieho.

Odborník z manželské poradny, do které se Avě podaří rodiče dostrkat, navrhne oběma terapii. Ta ale vyžaduje dlouhý čas a ten Ava nemá. Termín oslavy kulatého výročí se blíží a spolubydlení otce nedělá jejímu vlastní manželství taky dvakrát dobře. Všechny její plány, jak rodiče usmířit, ovšem končí katastrofou, a tak nakonec podlehne a souhlasí, aby její sestra vzala matku na seznamovací večírek nezadaných…   

Záběry z filmu Láska, svatba, manželství
Autor: IFC Films Záběry z filmu Láska, svatba, manželství

Je dobré vědět, do čeho jdete. Stačí si ale přečíst název a mrknout na obsazení a už by vám to mělo být jasné. Romantickou komedii v sobě tenhle snímek nezapře. Všichni jsou tu usměvaví, milí a žijí v přepychových domech; zkrátka jak to tak v komediích podobného ražení bývá. Výborná je Jane Seymour i James Brolin, kteří k sobě jako pár neskutečně pasují. A na Mandy Moore se zase moc příjemně kouká.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!