Karel: Příběh milovaného Karla Gotta v první ukázce. Co o něm prozradí?

Karel Gott by nyní oslavil 81. narozeniny, což se tvůrci chystaného dokumentu rozhodli oslavit trailerem k novému filmu, který se bude mistrem zabývat.
Karel Gott jako protagonista dokumentu Karel.
Karel Gott jako protagonista dokumentu Karel.
Bontonfilm

reklama

Právě na nedožité 81. narozeniny hudebního velikána Karla Gotta se rozhodli tvůrci připravovaného dokumentu vydat první ukázku z jeho filmového portrétu. Ten bude mít jednoduchý název Karel a je v plánu na uvedení 15. října letošního roku. „Je to náš dar k narozeninám, dar, který sice nemůžeme předat osobně, který nás ale naplňuje radostí,“ okomentovala trailer Olga Malířová Špátová, režisérka snímku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

KAREL - Teaser TRAILER

Ta má za sebou množství televizních dokumentárních štací, mimo jiné pokračovala i v odkazu svého otce, legendárního filmaře Jana Špáty, snímkem Největší přání z roku 2012. největší zkušenosti ale nasbírala jako kameramanka několika filmů své matky, taktéž oceňované dokumentaristky Olgy Sommerové (Magický hlas rebelky, Červená, Věra 68).

„Olga má velký dar natáčet se svým úzkým týmem tak, že jsme se častokrát nechali unést spontánní atmosférou a přirozeně jsme ji vpustili do našeho soukromí, díky čemuž jsem se rozpovídal o tématech poměrně důvěrných. Se svým manželem, kameramanem Janem Malířem, se tak vlastně stali součástí naší rodiny,“ říkal na konci ročního natáčení sám Karel Gott. Podle slov tvůrců se tak můžeme těšit na unikátní pohled na život našeho nejoceňovanějšího zpěváka.

Dokument Karel uvidíme v kinech od 15. října.

reklama

reklama