Julianne Moore je V tom se zmatkářem Hugh Grantem!

Časy, kdy Hugh Grant s roztomilou kšticí zmatkařil po svatbách a pohřbech, jsou nenávratně pryč. Prima MAX vám dá šanci v pondělí zavzpomínat na mladou Julianne Moore a Hugh Granta ve filmu Dva v tom!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dva v tom - upoutávka

reklama

Hugh Grant pohazuje svou hustou kšticí a mrká během pikniku na pláži po slavné zrzce Julianne Moore. V tu chvíli vysloví kacířskou myšlenku: "Obávám se, že můj život se nebezpečně blíží k dokonalosti!"

Aby také ne. Jeho přítelkyně, s kterou prožil krásných pět let, je učitelka tance Rebecca Taylor. Hugh Grant jako dětský psychiatr Sam Faulkner významně postupuje v kariéře a do práce jezdí svým rudým Porsche. Může to být lepší? Bohatý život muže ve středním věku s dospělým vztahem, kde se dva lidé milují? Jenže Rebecca, které je přes třicet, by se ráda vdala a touží po dítěti. Sam nemá zájem cokoli měnit. Kvůli své profesi má k dětem, řekněme, zdrženlivý postoj, i když upřímně, spíš je to hrůza a smrt v očích, pokud zahlédne děti jinde než v práci.

Sbohem volné víkendy a prohýřené noci s kamarády!

Dva v tom
Dva v tom

"Děti si lidé pořizují nezodpovědně!" tvrdí. Ten nebezpečně dokonalý život mu zkazí fakt, že Rebecca objevila na těhotenském testu dva proužky. Dítě je na cestě a je více než evidentní, že otcem je Sam. Co teď? Matka je připravená dostát své mateřské povinnosti, ale otec? Ten má devět měsíců na to dospět, stát se zodpovědným mužem, jenž uživí rodinu. Sbohem, rudé Porsche, romantické víkendy na pláži a společenské večírky...

Když si Rebecca uvědomí Samův vlažný postoj, řekne mu, že sice vidí, že na dítě připraveni nejsou, trvá však na tom, že si ho nechá... A jak to tak bývá, strach z dospělosti zhatí všechny plány na další život. Naštěstí si to Sam uvědomí poměrně brzy a s Rebeccou absolvuje všechny důležité cesty k narození jejich dítěte. Jak takový proces vnímají muži, to uvidíte na roztržitém Hugh Grantovi a statečné Julianne Moore!

Na komedii, která vás provede devíti měsíci čekání na ratolest, se podívejte v pondělí ve 20.00 na Prima MAX!

 

Hugh Grant (profil)

10 důvodů, proč má Hugh Grant takový úspěch v romantických komediích

Hugh Grant

Hugh Grant se šedesátkou na krku bude mít dalšího potomka!

reklama

reklama