Johnny Depp jako Cizinec svedený Angelinou Jolie rozehrají smrtící hru na kočku a myš

Johnny Depp v roli amerického turisty, kterého lehkovážný flirt s cizinkou zaplete do sítě intrik, romantiky a nebezpečí. Kdo by se nezapletl, když onou cizinkou není nikdo jiný než herečka Angelina Jolie. Dívejte se v neděli ve 20.00 na Prima MAX!
Cizinec
Cizinec
archiv Columbia Pictures

reklama

Frank se v průběhu spontánního výletu po Evropě zcela náhodou seznámí a začne flirtovat s neodolatelnou brunetkou Elise. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cizinec - upoutávka

Náhoda? Ani náhodou. Pozoruhodná žena mu zkřížila cestu s pečlivě propracovaným plánem. Jejich vášnivá romance se v okouzlujícím prostředí Paříže a Benátek dále rozvíjí a oba zjišťují, že se nevědomky zapletli do smrtící hry kočky s myší.

Angelina Jolie a Johnny Depp ve filmu Cizinec
Autor: archiv Columbia Pictures Angelina Jolie a Johnny Depp ve filmu Cizinec

Při sledování filmu se můžete zaměřit i na detailní práci režiséra Floriana Henckela von Donnersmarcka. Tu okusili aktéři filmu například v podobě rozsáhlých kamerových zkoušek, které měly za cíl ukázat, jak natočit hlavní hrdinku Angelinu Jolie co nejpřitažlivěji.

Prý celých dvanáct hodin zabralo jen zkoušení nejrůznějších odstínů rtěnek. 

Na Cizince se podívejte v neděli ve 20.00 na Prima MAX!

Akční / Drama / Thriller / USA / Francie, 2010
Režie: Florian Henckel von Donnersmarck
Hrají: Johnny Depp, Angelina Jolie, Rufus Sewell, Paul Bettany, Clément Sibony, Bruno Wolkowitch, François Vincentelli, Jean-Marie Lamour, Timothy Dalton, Steven Berkoff, Alessio Boni, Julien Baumgartner, Daniele Pecci, Marc Ruchmann, Igor Žižikin, Christian De Sica, Renato Scarpa, Ralf Moeller, Raoul Bova a další.
Rok uvedení: 2010

reklama

reklama