Jestřábí žena: Slavná Michelle Pfeiffer se mění v jestřába. Kdo ji dokáže zachránit?

Než aby krásnou Isabeau získal někdo jiný, rozhodne se proradný biskup z Aquilly uvalit na mladou dívku a jejího milence strašlivou kletbu. Kdo dokáže prokletí zlomit?
Michelle Pfeiffer a Rutger Hauer ve filmu Jestřábí žena.
Michelle Pfeiffer a Rutger Hauer ve filmu Jestřábí žena.
Warner Bros.

reklama

V neděli od 20.00 na Prima MAX se přeneseme do vzrušujícího fantasy světa. Rytíř Navarre a jeho milá Isabeau by chtěli žít bok po boku, na věky zamilovaní. Nádhernou Isabeau ale nemiluje pouze Navarre, ale i aquilský biskup. Protože nesnese pohled na milující se dvojici, sešle na ně krutou kletbu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jestřábí žena - upoutávka

Kvůli jeho nenávisti se rytíř každou noc mění ve vlka, zatímco jeho Isabeau je přes den zakleta do podoby jestřába. Milenci se tak nemohou nikdy setkat ve své lidské podobě a jejich láska je odsouzena k zániku.

Záběry z filmu Jestřábí žena
Autor: Warner Bros. US Záběry z filmu Jestřábí žena

Prolomit zlou moc dokáže jen jediný člověk na celé Zemi – starý mnich Imperius. Ten však Navarra již jednou zradil. Podaří se rytířovu sluhovi mnicha přesvědčit, aby jeho pánovi pomohl?

Režie: Richard Donner
Scénář: David Webb Peoples, Michael Thomas, Edward Khmara
Kamera: Vittorio Storaro
Hudba: Andrew Powell
Hrají: Matthew Broderick, Rutger Hauer, Michelle Pfeiffer, Leo McKern, John Wood, Ken Hutchison, Alfred Molina, Giancarlo Prete, Charles Borromel, Venantino Venantini, Giovanni Cianfriglia
Rok uvedení: 1985

Dobrodružný film Jestřábí žena uvidíte v neděli od 20.00 na Prima MAX.

reklama

reklama