Holky z lepší společnosti, které si zamilujete

Příběh dvou zcela rozdílných dívek – mladé chůvy a její svěřenkyně, které v sobě nacházejí inspiraci, jak lépe žít své životy. Sice se občas neubrání klišé, ale nechybí tu ani upřímně dojemné pasáže. Na skvělou Brittany Murphy a Dakotu Fanning se mrkněte na Prima MAX v pondělí od 20.00.
Holky z lepší společnosti JP
Holky z lepší společnosti JP

reklama

Na první pohled klasická romantická komedie, kterých už jste viděli spousty, na pohled druhý herecký koncert Brittany Murphy a Dakoty Fanning s půvabnou Heather Locklear ve vedlejší roli. Tenhle biják vás mile překvapí svou vyzrálostí a chytrým ústředním motivem, ve kterém se střetává předčasně vyspělé dítě s dětinským dospělým. Výsledkem je občas silně slzopudný, jinak ale příjemný čajový dýchánek s dvojicí skvělých hereček, které si tu perfektně sedly.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Holky z lepší společnosti - upoutávka

Molly Gunn (Brittany Murphy) je poněkud rozmazlená a bohatstvím zhýčkaná mladá dáma, která nezná hodnotu peněz a díky svěřeneckému fondu po otci, velké rockové legendě, vede značně rozmařilý život.

Osmiletá Ray (Dakota Fanning) je její pravý opak. Upjatá holčička je ztělesněním zodpovědnosti a pořádku. Žije se svou věčně zaneprázdněnou matkou, vysoce postavenou hudební manažerkou, která na ni má pramálo času. Chůvy se ale u nich doma moc neohřejí a Ray vystřídá klidně 3 do týdne.

Záběry z filmu Holky z lepší společnosti
Autor: Metro-Goldwyn-Mayer Záběry z filmu Holky z lepší společnosti

Vše se změní, když Molly okrade její účetní a ještě ji zadluží. Dívka je nucena řešit svou novou životní situaci na své poměry nevídaným způsobem – prací. Po několika neúspěšných pohovorech a katastrofální zkušenosti z obchodního domu získává místo jako chůva malé Ray.

Záběry z filmu Holky z lepší společnosti
Autor: Metro-Goldwyn-Mayer Záběry z filmu Holky z lepší společnosti

Jenže dvě odlišnější osůbky by se těžko hledaly. Molly je dospělá, ale chová se jako dítě, zatímco její malá svěřenkyně svou vyzrálostí předčí kdejakého dospělého.

  • Molly je bezstarostná a uvolněná, Ray je ztělesněním upjatosti.
  • Molly miluje taneční hudbu, Ray je oddána klasickému baletu.
  • Molly je nepořádná a chaotická, Ray miluje řád a pořádek.

Jejich první společné dny jsou nevyhnutelně ve znamení střetů a konfliktů, ale postupně k sobě nalézají cestu. A když Ray dovolí Molly nahlédnout do svého světa, zjistí, že mají společného mnohem víc, než si dokázaly představit.

Záběry z filmu Holky z lepší společnosti
Autor: Metro-Goldwyn-Mayer Záběry z filmu Holky z lepší společnosti

Věděli jste o filmu Holky z lepší společnosti, že…

  • Brittany Murphy si prý koupila všechny šperky, co ve filmu nosila. Tak moc se jí stylistka trefila do vkusu.
  • Dakotě Fanning nedělalo problém tančit před velkým publikem. Baletu se totiž věnuje již od mala.

reklama

reklama