Dojemný Podzim v New Yorku nabízí melodrama od nečekané režisérky

Citlivá lovestory s Richardem Gerem, Winonou Ryder a známými newyorskými kulisami v hlavních rolích, která z vás lehce vymáčkne slzu. Sice maličko klišé, ale tak hezky natočené a zahrané, že se člověk neubrání dojetí.
Záběry z filmu Podzim v New Yorku
Záběry z filmu Podzim v New Yorku
Metro-Goldwyn-Mayer

reklama

Ve středu od 20.00 na Prima MAX se můžete dívat na romantiku s příběhem, který vás v klidu nenechá. On (Richard Gere) je pohledný skoro padesátník, kterému z nějakého důvodu padají k nohám snad všechny Newyorčanky, ona (Winona Ryder) je nezkušená dvaadvacetiletá dívka s velkýma laníma očima. On je majitel zavedené restaurace, ona designérka extravagantních klobouků. On je nenapravitelný proutník, ona umírá na nádor v hrudníku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Podzim v New Yorku - upoutávka

Když se seznámí, oznámí Will Charlotte svou osvědčenou mantru a to, že jí nemůže nic slíbit – žádnou společnou budoucnost. A cítí se poněkud zaskočen, když ona mu na to kontruje sdělením, že ona má svůj vlastní důvod, proč v románku nemůže dlouho pokračovat. Trpí totiž vzácnou a smrtelnou srdeční chorobou a lékaři jí dávají zhruba rok života.  

Jestli vám nevadí melodramatické scénáře, sentiment a lehká hra na city, pak určitě nebudete zklamáni. Podzim v New Yorku totiž rozhodně není jalový ani prostoduchý a ke cti režisérky Joan Chen slouží i fakt, že odolala pokušení navalit na nás dojemné scény v ještě mnohem slzopudnějším obalu, čehož by se pravděpodobně mnozí hollywoodští melodramatici nevystříhali. Na to, že Podzim v New Yorku byl její zámořský režijní debut, zhostila se ho nebývale vyzrále a s rozvážným půvabem.

Záběry z filmu Podzim v New Yorku
Autor: Metro-Goldwyn-Mayer Záběry z filmu Podzim v New Yorku


Připravte se na vkusnou romanci o tom, jak se poněkud cynický svůdník ve středních letech poprvé opravdově zamiluje, na přehlídku hlubokých a krásných citů, na charismatické herce a taky na to, že si u toho trochu popláčete. Ale jednou za čas, proč ne.

Možná jste netušili, že…

  • Joan Chen, která si tentokrát vyzkoušela práci režisérky, znáte možná spíš jako herečku. Zatímco Podzim v New Yorku byl její hollywoodský režijní debut, na filmovém plátně je jako doma. Vidět jste ji mohli třeba ve filmech Aljaška v plamenech, Štvanice, Poslední císař a v mnoha dalších. Na kontě má kromě desítek filmů i mnoho seriálů v čele s nezapomenutelným Městečkem Twin Peaks.

Na romantický Podzim v New Yorku se můžete podívat ve středu od 20.00 na Prima MAX.

reklama

reklama