Divoká dvojka v divoké jízdě napříč divokým Texasem

Co se stane, když se spojí jedna přehnaně horlivá policistka malá vzrůstem (nebo-li Reese Witherspoon) a temperamentní latinskoamerická dračice (Sophia Vergara)? Vznikne docela vtipná komedie, variace na Půlnoční běh ovšem v dámském provedení. Nenechte si ji ujít v neděli ve 20.00 na Prima MAX.
Divoká dvojka JP
Divoká dvojka JP

reklama

Pokud se vám líbily Drsňačky se Sandrou Bullock, potěší vás i tenhle kousek. Hlavní hrdinky vytvořily originální dvojku naprostých protipólů a zatímco pánové budou většinu filmu stejně jen koukat do výstřihu lepé Sophie Vergary, druhá půlka obecenstva ocení vtipné hlášky a svěží gagy. Daniella si utahuje z malého vzrůstu Rose (Reese Witherspoon), Rose si neodpouští kousavé poznámky na adresu Danielliny nižší mentální kapacity… Režisérka Anne Fletcher dokazuje, že je rozhodně silnější ve vytváření chytrých fórků, než komponování akčních scén. Ale Divoká dvojka je především komedie, nikoliv akční komedie, takže je to vlastně úplně v pořádku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Divoká dvojka - upoutávka

Rose Cooper (Reese Witherspoon) je snaživá policistka

Jméno Rose Cooper se ale bohužel stalo synonymem pohrom a katastrof. Jednoho dne Rose dostane příležitost vylepšit si reputaci: šéf jí do ochrany svěří veledůležitého svědka ve federálním případu. Felipe Riva je mafián, který se rozhodl vypovídat proti notoricky známému vůdci kartelů a drogovému králi Dallasu, Vicentu Cortezovi. Rose ještě spolu s detektivem Jacksonem dostanou za úkol přepravit Felipeho i jeho ženu Daniellu (Sophia Vergara) z jejich domu do bezpečí policejní ochrany.  

Divoká dvojka JP
Divoká dvojka JP

Jenže než stačí sídlo opustit, rozezní se domem výstřely. Dvěma maskovaným mužům se podaří zabít Felipeho i Jacksona, zatímco Danielle se schová v autě v garáži. Rose Cooper cítí, že přišla její chvíle a věci neohroženě bere do svých rukou. Odjíždí i s Daniellou z místa činu a zametá po sobě všechny stopy.

Když vám štěstí nepřeje

Cestou sice rozsype tunu kokainu schovaném v autě a pořádně se ho nadýchá, ale to je – v ráži, ve které se ocitá - detail. Krátce na to se dámy dozvídají, že Rose Cooper je považována za policistku na útěku, která s sebou vzala důležitého svědka a nyní se skrývá neznámo kde.
Rose se snaží nedorozumění vysvětlit, ale dostává se do ještě větší bryndy. Nyní po nich jdou nejen zlosynové mafiáni, ale i zlosynové policisti.

Možná jste o filmu Divoká dvojka netušili, že…

  • Syn Sophii Vergary se tu mihne před kamerou v mini roličce DJ´e.
  • Pokaždé, když je popis obou „uprchlic“ vysílán v televizi, uváděná výška Rose se postupně zmenšuje, zatímco věk Danielly stejně úměrně roste.  

Divokou dvojku si nenechte ujít v v neděli ve 20.00 na Prima MAX.

 

Akční, komedie (USA, 2015)

Režie: Anne Fletcher

Scénář: John Quaintance, David Feeney

Hrají: Sofía Vergara, Reese Witherspoon, Matthew Del Negro, John Carroll Lynch, Robert Kazinsky, Michael Mosley, Richard T. Jones, Mike Birbiglia a další.

reklama

reklama