Dámy, pozor na kabelky! Tady řádí Pidihajzlík

Není prcek jako prcek. Tenhle je vynalézavý tak, že z toho jde hlava kolem. Ne nadarmo se živí lupičstvím, fyziognomie ho přímo předurčuje ke šmátrání po cizích kabelkách. Dívejte se na Prima MAX v pondělí v 17.50.
Záběry z filmu Pidihajzlík
Záběry z filmu Pidihajzlík
Columbia/Sony

reklama

Jmenuje se Calvin Simms (Marlon Wayans) a měří něco kolem metru. Nevěříte? Však to budete mít možnost posoudit sami. Kvůli mrňavému vzrůstu se může věnovat nezákonnému, zato ale dobrodružnému lupičství. A co víc, Calvin má zlodějskou specializaci na klenoty.

Záběry z filmu Pidihajzlík
Autor: Columbia/Sony Záběry z filmu Pidihajzlík

Jednoho dne je najat na zcela běžnou zakázku zmocnění se královského diamantu. Jenže jeho připitomělý parťák Percy (Tracy Morgan) omylem upustí diamant do tašky mladého páru toužícího po dítěti. Aby se Calvin drahého klenotu opět zmocnil, čeká ho prekérní zkouška – rozhodne se totiž zahrát opuštěné děcko. A pozor, v plínkách! Podaří se mu získat diamant zpět, aniž by byla odhalena jeho totožnost?

Podívejte se na krimikomedii Pidihajzlík v neděli v 17.50 na Prima MAX!

Záběry z filmu Pidihajzlík
Autor: Columbia/Sony Záběry z filmu Pidihajzlík

Kde se filmaři pozapomněli

  • Na lékařské prohlídce je vidět Calvinovo tetování s chybou. Namísto „82 Airborne Division“ přidali maskéři do prvního slova navíc písmenko u  – „Airbourne“.
  • Když číšnice servíruje pivo Darrylovi, Gregovi a Richardovi, má na tácu 3 sklenice. Otočí se, odchází, ale jedno pivo jí tam stále zbývá.
  • Počet sušenek na talíři vedle Popse se mění mezi záběry ze čtyř na pět a šest.
  • Když matka řídí, má v jedné scéně rty namalované v každém záběru jinak.
  • Na dědečkově snídaňovém talířku se střídavě objevuje a zase mizí pomeranč.
  • Calvin dostane na hokejovém zápase pořádnou nakládačku, po které mu zůstanou jizvy. Na narozeninové párty druhého dne jsou všechny pryč.
  • Když Calvina propouštějí z vězení, hází na zem obrovský stín. Na rozdíl od dvou bachařů, kteří stín neházejí žádný.
Pidihajzlík
Autor: Sony Pictures Pidihajzlík

Fešák Marlon Wayans o hlavní roli

„Podívejte se, já prostě chci hrát v podobných filmech, protože víte co? Umějí lidi rozesmát! A taky vydělávají prachy. Ale ne že bych chtěl točit jenom tyhle filmy. Spoustě lidem – těm, kteří dávají pozor – jsem dokázal, že mám na víc. A ti ostatní? Ti ať počkají a pak si rozmyslí, co o mě chtějí říct. Já říkám: V životě musíte mít štěstí, ale taky musíte vědět, jak s tím štěstím naložit.“

Režie: Keenen Ivory Wayans
Scénář: Keenen Ivory Wayans, Marlon Wayans, Shawn Wayans
Kamera: Steven Bernstein
Hudba: Teddy Castellucci
Hrají: Marlon Wayans, Shawn Wayans, Tracy Morgan, Kerry Washington, Lochlyn Munro, Alex Borstein, Fred Stoller, Brittany Daniel, Chazz Palminteri, Molly Shannon, David Alan Grier
Rok uvedení: 2006

 

reklama

reklama