Chutnala vám první porce Kempinku? Pojďte ještě na jednu

Tři roky po úspěchu Kempinku (2006) přišel francouzský režisér a producent Onteniente s jeho volným pokračováním – Kempinkem 2. Na bláznivou letní komedii v typicky francouzském duchu se podívejte v pondělí ve 20.00 na Prima MAX.
Záběry z filmu Kempink 2
Záběry z filmu Kempink 2
Pathé Distribution

reklama

Pokud jste viděli jedničku, jistě vás potěší, že i ve dvojce se shledáte s většinou původních postav. Patrick Chirac tu stále vystavuje na odiv své upnuté plavky, starý známý Jacky Pic pořád nad něčím reptá a žena v domácnosti Sophie i ve dvojce zvažuje, zda setrvat ve svém manželství. Pokud vám ale jednička unikla, vůbec nevadí, protože děj druhého dílu si jede po vlastní lince a návaznost na díl první spočívá prakticky jen v místě, kde se to všechno děje.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kempink 2 - upoutávka

Opět tedy zavítáme do populárního přímořského kempu Modré vlny, kde se každé léto schází parta zcela různorodých návštěvníků.

Záběry z filmu Kempink 2
Autor: Pathé Distribution Záběry z filmu Kempink 2

Za ty roky se už všichni dobře znají a vědí, co od sebe můžou očekávat. Toto léto ovšem jejich pohodové letní spolužití naruší parta výrostků, jejichž prázdniny v přímořském kempu se nesou ve znamení neustálých šarvátek a značně uvolněných mravů. K nevoli stálých návštěvníků si tahle partička rozbalí stan přímo ve středu jejich komunity a brzy je jasné, že tohle léto nebude takové, jak si ho naši staří známí malovali.

Záběry z filmu Kempink 2
Autor: Pathé Distribution Záběry z filmu Kempink 2

Po velkém komerčním úspěchu Kempinku 1 sehnal režisér a produkční v jedné osobě na dvojku úctyhodných 30 milionů dolarů. Na premiéru na ni do kin dorazilo 1,4 milionů Francouzů.

Záběry z filmu Kempink 2
Autor: Pathé Distribution Záběry z filmu Kempink 2

Režie: Fabien Onteniente
Kamera: Jérôme Robert
Hudba: Alexis Rault, Frédéric Botton, Jean-Yves d'Angelo
Hrají: Franck Dubosc, Mathilde Seigner, Marco Bonini, Claude Brasseur, Mylène Demongeot, Richard Anconina, Laurent Olmedo, Antoine Duléry, Christine Citti, Alysson Paradis
Rok uvedení: 2010

reklama

reklama