Chlap na střídačku: Jak vznikaly pikantní scény a co by dělaly herečky ve skutečnosti?

Děj romantické komedie Chlap na střídačku vychází z hodně zajímavého přístupu k partnerově nevěře. Dovedete si představit, že byste se zachovali stejně?
Hrdinové filmu Chlap na střídačku.
Hrdinové filmu Chlap na střídačku.
Bohemia MP

reklama

V pátek od 20:00 na Prima MAX uvidíte, jak se zachová žena, když se dozví, že ji manžel podvádí. V nové české komedii na to totiž zareaguje dosti nečekaným způsobem. Milenku vyhledá a navrhne jí, že si péči o jednoho muže zkrátka a dobře rozdělí.

Komplikace v posteli

V milostném trojúhelníku v rolích manželského páru uvidíte Ivanu Chýlkovou a Jiřího Langmajera, jako jeho milenku pak Lucii Žáčkovou. Těšit se můžete na spoustu komických, ale i milostných scén, v nichž se hlavní aktéři ukážou tak, jak je pánbůh stvořil. „Myslel jsem si, že po padesátce už se nebudu muset pořád ve filmech svlékat, ale jak je vidět, není mi přáno,“ poznamenal k tomu s úsměvem Langmajer.

 

Točit milostné scény tak, aby vypadaly alespoň trochu dobře, je podle něj pořádná dřina, a to jak pro herce, tak pro herečky. „Ta intimita je tak veliká, že pokud nejste kamarádi, necítíte se navzájem, je to hrozně nepříjemné. Naštěstí si nevzpomínám, že by se se mnou některé z hereček před tu kameru nechtělo a nebyly v pohodě. Nejsem člověk, který by z toho měl nějaký plezír, navíc jsem to většinou já, kdo se musí svléct první. Zažil jsem už tolik potupy a pokoření, že jsem jim v tu chvíli posilou, než aby se bály, že je budu osahávat víc, než je třeba. Pro mnoho diváků, kteří se pak na ty skvěle sestříhané scény dívají, by bylo velkým překvapením, jak těžce vznikaly,“ popsal herec.

Specifické chování

Jeho filmová manželka Ivana Chýlková má na natáčení hezké vzpomínky. „Točili jsme o prázdninách, bylo hezké letní počasí a na place panovala příjemná až rodinná atmosféra. Samotné situace byly dost dobře napsané. Jen s tou reakcí ženy, kterou hraji, se neztotožňuji. Abych zašla za milenkou mého muže a řekla jí, že bychom se o něj mohly dělit, tak tohle bych nikdy v životě neudělala,“ uvedla s úsměvem.

Podobně to má i Lucie Žáčková. „Střídat se vědomě s jinou o jednoho partnera bych nedokázala. Jak se znám, spíš bych vzala zpátečku, nejsem moc velká bojovnice,“ prozradila.

Ve filmu, který vydělal více než 34 milionů korun, si zahrála také například Iva Janžurová, Martin Pechlát nebo Pavel Nový. „Tajným přáním asi každého muže je mít více žen najednou a hlavnímu hrdinovi naší komedie se ten sen splní. Ale ty následky…,“ nastínil děj filmu jeho režisér Petr Zahrádka.

Komedii Chlap na střídačku uvidíte v pátek od 20:00 na Prima MAX.

reklama

reklama