Cena za štěstí: Chýlková s Hybnerovou v lesbických rolích, mladá herečka protrpěla erotické scény pod dohledem matky

Mix komedie a dramatu Cena za štěstí se díky autorce Olze Dabrowské prezentoval jako nepřímé pokračování slavných Samotářů. Jak vypadalo natáčení?
Hrdinové snímku Cena za štěstí.
Hrdinové snímku Cena za štěstí.
Bontonfilm

reklama

V pátek od 20:00 na Prima MAX uvidíte lásku, ze které jde tak trochu strach, raněné duše, smutek i štěstí... O tom všem vypráví český film s Ivanou Chýlkovou a Vandou Hybnerovou v hlavních rolích. Přestože obě dámy v osobním životě dávají přednost mužům, ve filmu si vyzkoušely, jaké to je mít vztah se ženou. Představují totiž milenecký pár, který spolu vychovává dvě děti.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cena za štěstí - upoutávka

„Hraji ženu, která v životě pořád něco hledá a není si jistá, kam vlastně patří. Z velké lásky z heterosexuálního vztahu se jí narodí dcerka, ale partner ji záhy opustí. A tak se rozhodne žít se ženou, přestože není lesba od přírody,“ prozradila o své roli Hybnerová. „S Ivanou Chýlkovou se mi hrálo báječně. Hodně jsme se o našich postavách bavily. Vůbec celkově se na tom filmu sešlo skvělé herecké obsazení,“ dodala.

Herecké příležitosti

Kromě těchto hereček uvidíme například Jaroslava Plesla, Pavla Řezníčka, Janu Šulcovou nebo Tomáše Hanáka. „Moje postava si po stránce žen život velmi užívá. Ale najednou kolem padesátky cítí, že mu chybí nějaký přístav a ocitá se v absurdní a zábavné situaci, kdy by na stará kolena mohl mít i rodinu. Je ale celoživotní starý mládenec připraven házet si míček s malým dítětem?“ nastínil svoji dějovou linku Hanák.

Jaroslav Plesl ve filmu Cena za štěstí.
Autor: Bontonfilm Jaroslav Plesl ve filmu Cena za štěstí.

Tak trochu speciální bylo natáčení pro Kláru Trojanovou, neboť jejího syna ztvárnil její skutečný potomek Josef. „Nerada chválím svoje děti, ale musím říci, že mě Pepa hrozně mile překvapil. Uměl naslouchat i improvizovat. Ukázal se jako skvělý herecký partner,“ pochvalovala si Trojanová. „Řekli jsme si spolu, že se na place nebudeme brát jako matka a syn, ale jako kolega s kolegyní, a myslím, že nám to fungovalo. Máma je podle mého názoru výborná herečka. Byl jsem rád, že jsme tam hráli spolu,“ svěřil se Trojan junior.

Erotika za přítomnosti matky

Také režisérka Olga Dabrowská, která se podílela například také na scénáři filmu Samotáři, měla želízko v ohni. Do jedné z postav obsadila svoji dceru Olgu Wdowiakovou. Ta ovšem přiznala, že to za moc velkou výhodou nepovažovala. Maminka jí totiž předepsala několik milostných scén.

„Na kamerových zkouškách jsem u postelové scény seděla na gauči a střídalo se u mě pět kluků. Když mamka poznala, že se mi některý trochu víc líbí, stopla scénu dřív než u ostatních. (smích) Tyto věci k filmu o vztazích a lásce patří, jenom je trochu divný, když je u toho i máma,“ vylíčila Olga.

Snímek Cena za štěstí uvidíte v pátek od 20:00 na Prima MAX nebo si ho přehrajte v naší Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!