Cameron Diaz a Jamie Foxx v novém zpracování slavného muzikálu Annie

Je to sice banální a předvídatelný příběh, ale servírovaný v úhledném balení nesmírně pozitivního muzikálu, který se svou přímočarost ani nesnaží popřít. Představitelka malé Annie je bezvadná a Jamie Foxx je zkrátka sázka na jistotu. Nechte se pozitivně nabít v pondělí ve 20.00 na Prima MAX.
Annie 6
Annie 6
Columbia Pictures

reklama

Annie je sirotek. Její rodiče ji kdysi opustili s tím, že jednoho dne se pro ni vrátí, a od té doby žije spolu s dalšími opuštěnými dětmi v pěstounské péči nevrlé slečny Hannigan (Cameron Diaz). To se však jednoho dne změní.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Annie - upoutávka

Před jistou srážkou s autem Annie zachrání náhodný chodec (Jamie Foxx). Ukáže se, že to nebyl nikdo jiný než Will Stacks, podnikatel, který právě kandiduje na pozici starosty New Yorku. Z nehody, kterou zachytily kamery, se stane senzace města. Will je oslavován jako hrdina a volební preference mu stoupají. Jeho poradci mají jasno: čím více se bude Will s Annie vídat, tím lépe pro jeho kampaň. A proč se vlastně jenom vídat? Proč se Will Annie rovnou neujme? Myšlenka, kterou podnikateli vnukne samotná dívka, se brzy změní ve skutečnost a Annie převrátí život naruby. Willu Stacksovi ale také. A jak to tak bývá, brzy je nad slunce jasné, kdo tu koho vlastně zachránil.  

Nechte se dobře naladit v neděli ve 20.00 na Prima MAX.

Záběry z filmového muzikálu Annie
Autor: Columbia Pictures Záběry z filmového muzikálu Annie

Možná jste o filmu Annie netušili, že...

  • Snímek byl nominován na dva Zlaté glóby v kategoriích Nejlepší herečka v komedii či muzikálu (pro Quvenzhané Wallis alias Annie) a Nejlepší původní píseň.
  • Původně byla role slečny Hannigan nabídnuta Sandře Bullock, ale ta ji odmítla s odkazem na svoje dřívější vyjádření o tom, jak „nenávidí muzikály a přísahá, že nikdy nebude v žádném nehrát“. Roli pak vzala Cameron Diaz.
  • S nápadem na tento snímek přišel roku 2011 Will Smith, který plánoval, že se stane startovním můstkem herecké kariéry jeho dcery Willow. Začátek natáčení se ale posouval a posouval, takže když mohla produkce konečně začít (v roce 2013), byla už Willow pro roli Annie moc stará. Nabídku nakonec přijala malá Quvenzhané Wallis, která právě slavila velký úspěch s filmem Divoká stvoření z jižních krajin (2012), kde hrála hlavní roli.  

Režie: Will Gluck
Scénář: Will Gluck, Aline Brosh McKenna
Kamera: Michael Grady
Hudba: Greg Kurstin
Hrají: Jamie Foxx, Quvenzhané Wallis, Rose Byrne, Bobby Cannavale, Adewale Akinnuoye-Agbaje, David Zayas, Cameron Diaz, Nicolette Pierini, Dorian Missick, Tracie Thoms, Mike Birbiglia
Rok uvedení: 2014

reklama

reklama