Brad a Angelina se chtějí zabít! Naštěstí jen v komedii Mr. a Mrs. Smith

Na první pohled vypadá manželství Johna a Jane Smithových jako každé druhé. Jenže nic není, jak se zdá, a oba manželé před sebou skrývají pořádně bláznivá tajemství! A věřte, že se při jejich odhalování budete u televizních obrazovek královsky bavit.
Pan a Paní Smithovi
Pan a Paní Smithovi

reklama

John a Jane se seznámili v Kolumbii. Byla to láska jako trám na první pohled a jak už to bývá, ti dva se vzali a žili spolu šťastně až do smrti... Jenže ta by mohla přijít zatraceně brzy!

Na rozdíl od Smithových se televizní diváci hned v úvodní scéně dozvídají, jak to vlastně v té Kolumbii bylo. Ani jeden z nich tam totiž nebyl na „single“ dovolené, ale v záležitostech pracovních. A vzhledem k tomu, že oba pracují jako nájemní zabijáci, moc se jim hodilo hrát zamilovaný pár před kolumbijskou policií pátrající po vinících loupežného přepadení a zabránit tak svému výslechu.

Mr. & Mrs. Smith - upoutávka
Mr. & Mrs. Smith - upoutávka

I v manželském životě se ale Jane a Johnovi daří svoji skutečnou profesi před tím druhým krásně skrývat. Do zelí si nelezou, protože pracují pro konkurenční firmy. Poněkud dusno v jejich vztahu začne být až v momentě, kdy jejich šéfové vydají rozkaz, aby se manželé Smithovi vzájemně zlikvidovali, protože jsou oba až příliš dobří a „na trhu“ je místo jen pro jednoho z nich.

Mr. & Mrs. Smith
Autor: 20th Century Fox Mr. & Mrs. Smith

A protože jsou oba zabijáci par excellence, těšit se můžete na ty perfektně zvládnuté akční scény a pěkně zběsilé střílečky. Ještě když k tomu připočtete, že hlavní hrdiny ztvárňují Brad Pitt a Angelina Jolie, máte záruku, že bude na co se koukat!

To měla Angelina ještě o pár kil víc než dnes - a moc jí to slušelo
Autor: 20th Century Fox To měla Angelina ještě o pár kil víc než dnes - a moc jí to slušelo

Po rozchodu "Brangeliny" už i největší ignorant ví, že nejsledovanější herecký pár k sobě zahořel láskou v roce 2005 právě při natáčení tohoto filmu! Angelinu pak bulvární média označila za vinici rozpadu do té doby „snového“ manželství Brada Pitta a herečky Jennifer Aniston. A ačkoliv to několik let popírala, po letech Anglina „kápla božskou“ a přiznala, že se do sebe s Pittem při natáčení Mr. a Mrs. Smith opravdu zamilovali.

Věřili byste, že Bradovi je už skoro padesát?
Autor: 20th Century Fox Věřili byste, že Bradovi je už skoro padesát?

reklama

reklama