Bourák je nová česká komedie se skvělým obsazením. Přehrajte si film bez reklam on-line

Ivan Trojan a Jiří Macháček v režii Ondřeje Trojana. To je výborný základ pro povedenou komedii a právě takhle Bourák i vypadá!
Ivan Trojan jako Bourák.
Ivan Trojan jako Bourák.
Falcon

reklama

Očekávanou novinku Ondřeje Trojana, která měla v českých kinech premiéru 11. června si nyní konečně můžete celou přehrát online a bez reklam v iPrima Videopůjčovně. Úspěšný producent a režisér, který na sebe upozornil naposled předloni díky historickému opusu Toman, se tentokrát pustil do žánru gangsterské komedie. Děj je zasazen do smyšleného města na severu Čech, v němž bude mladá žena zachraňovat své věčně nedospělé rodiče. Co mělo být původně sociální drama, je ve výsledku hravá černohumorná komedie protknutá rokenrolovou hudbou.

„Myslím, že dnešní divná doba, kdy jsme byli a pořád trochu jsme zavření ve svých bublinách, ukázala, jak strašně je v takových vykloubených chvílích rodina důležitá. A že i když je nedokonalá, má velký smysl za ni bojovat, protože v rodině se všechny krize překonávají líp,“ hodnotí hlavní motivy svého pátého filmu sám Trojan.

Scénář ke snímku napsal osvědčený Petr Jarchovský, který se kromě Tomana podílel na všech předchozích Trojanových filmech – tedy Želarech, Občanském průkazu i trochu zapadlé porevoluční taškařici Pějme píseň dohola. V hlavní roli se objevuje snad nejúspěšnější herec posledních dekád a zároveň režisérův bratr Ivan. Ondřej a Ivan Trojanovi už spolu pracovali na Želarech, takže ani tato kombinace nebude novinkou. Ivana Trojana doplní Jiří Macháček, Kristýna Boková, Petra Nesvačilová či Kateřina Winterová, takže o oblíbené tváře opět nouze nebude.

Ukrátit čekání si můžete přehráním dramatu Toman, v němž Jiří Macháček ztělesňuje velmi kontroverzní figuru poválečných let.

reklama

reklama