Bažanti jdou do boje: Skupina francouzských komiků se ocitá ve válce

Rozhodně jedna z nejlepších komedií se členy skupiny Les Charlots v rolích neukázněných vojáků. Mladší generaci, která dobu největší popularity těchto francouzských komiků nezažila, bude možná připadat už trochu mimo, ale my ostatní si ji moc rádi dopřejeme.
Bažanti jdou do boje
Bažanti jdou do boje
Medusa Distribuzione

reklama

V úterý od 20:00 se na Prima MAX objeví slavní francouzští komici. Třetí komedie z řady slavné filmové série o čtyřech mladících, kteří si založí rockovou skupinu, ale její slibně se rozvíjející dráhu přeruší povolávací rozkaz do armády, se autorům povedla na jedničku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bažanti jdou do boje - upoutávka

Pod scénářem a režií je opět – stejně jako v případě prvního dílu – podepsán úspěšný francouzský filmař Claude Zidi, a to je přesně ten důvod, proč Bažanti a Bažanti jdou do boje tak výrazně vystupují z řady dalších bažantských komedií. Claude Zidi je totiž mimo jiné zodpovědný za scénáře a režijní provedení nestárnoucích francouzských komedií jako Hořčice mi stoupá do nosu, Křidýlko nebo stehýnko, Zvíře, Jeden hot a druhý čehý, Prohnilí a mnoha dalších.

Záběry z filmu Bažanti jdou do boje
Autor: intersonic Záběry z filmu Bažanti jdou do boje

V dalším pokračování bláznivých příhod ze života našich čtyř přátel se opět ocitneme na vojenské základně. Jen co chlapci z Les Charlots do armády nastoupili, hned skončili ve vězení.

A není to zdaleka jejich poslední pobyt v něm. Brzy se stávají noční můrou svého nadřízeného, seržanta Bellece, který je ovšem rozhodnut vytlouct jim tu jejich pohodlnost a neustálé vtipkování z hlav a udělat z nich vojáky za každou cenu. A když se k tomu připojí vdavekchtivá selka se čtyřmi vdavekchtivými dcerami, máte jistotu, že co se zábavy týče, nepřijdete zkrátka.

Záběry z filmu Bažanti jdou do boje
Autor: intersonic Záběry z filmu Bažanti jdou do boje

Režie: Claude Zidi
Scénář: Claude Zidi, Jean-Paul Farré
Kamera: Paul Bonis
Hudba: Paul Plot
Hrají: Jacques Seiler, Marisa Merlini, Jean-Guy Fechner, Gérard Filipelli, Gérard Rinaldi, Jean Sarrus, Paolo Stoppa
Rok uvedení: 1974

Komedii Bažanti jdou do boje uvidíte v úterý od 20:00 na Prima MAX.

reklama

reklama