27 šatů si oblékne skvělá Katherine Heigl

Komedie z roku 2008 z pera scenáristky snímku Ďábel nosí Pradu sice nepřináší nic nového ani světoborného, ale to ani nebyl záměr. Záměr byl natočit vtipnou romantickou záležitost s výbornými herci, která vám zpříjemní den, a to se beze zbytku povedlo. Nenechte si ji ujít v pondělí ve 22.00 na Prima MAX.
Záběry z filmu 27 šatů
Záběry z filmu 27 šatů
FOX Int.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jane (Katherine Heigl) je téměř profesionální družička. Všem svým kamarádkám obětavě pomáhá zařizovat svatby a 27 družičkovských šatů v jejím šatníku je toho důkazem. Na své štěstí ale příliš nehledí. Zamilovaná sice je – do svého šéfa, ten se ovšem do vztahu s Jane dvakrát nežene. 

27 šatů - upoutávka
27 šatů - upoutávka

Jednoho večera Jane zničeně pendluje mezi dvěma svatebními oslavami na Manhattanu a v Brooklynu a v patách jí je otravný novinář Kevin (James Marsden), který píše sloupky o svatbách, i když radši by se věnoval něčemu více serióznímu. Kevin se vysmívá všemu, co je pro Jane tak důležité – tedy svatbám, a vycítí, že článek o ní jako o svatebním maniakovi by ho mohl přiblížit jeho snu a posunout mezi novinářskou elitu. Aniž by jí odhalil svůj záměr, přiměje Jane, aby si oblékla všech sedmadvacet družičkovských šatů, ve všech ji vyfotí a materiál tajně pošle svému šéfovi.

Záběry z filmu 27 šatů
Autor: FOX Int. Záběry z filmu 27 šatů

Mezitím se schyluje k další katastrofě. Janina mladší sestra Tess, která přijela na nečekanou návštěvu, se zamiluje do šéfa Jane, George – do toho samého šéfa, se kterým Jane v duchu plánuje svatbu, děti a pokojné stáří. O pár dní později jako blesk z čistého nebe Tess požádá Jane, aby naplánovala další svatbu, tentokrát její a Georgovu. 
Jak s tím idealistická, romantická a nesobecká Jane naloží? Na to už se musíte podívat.

Záběry z filmu 27 šatů
Autor: FOX Int. Záběry z filmu 27 šatů

Všimli jste si?

  • Barva vlasů Jane jako by se scénu od scény měnila. V té, kde je konfrontována se svou sestrou po publikaci onoho novinového článku, jsou její vlasy zrzavo-hnědé. Druhý den v práci jsou blond a následně ve svatebním salonu jsou opět zrzavo-hnědé.
  • Když Kevin a Jane snídají v restauraci, Kevin je viditelně neoholený. Když ale restaurant opouští, tvář má zcela hladkou.
  • Poté, co letadlo s Tess přistane v New Yorku, můžeme si v pozadí letiště všimnout několika palem. Zeměpisně to je samozřejmě nesmysl.
Reklama
Reklama