Gwyneth Paltrow jako Letuška 1. třídy a další 4 hollywoodské hvězdy v rolích pracujícího lidu

Dovedete si představit, že si sednete ke stolu a přijde k vám majitelka nejslavnějšího pozadí Jennifer Lopez nebo vám v letadle podává drink Gwyneth Palthrow? Plno hereckých hvězd se takto živilo a ty ostatní to alespoň hrály ve filmu... Jak jim šlo pracovat ve službách?
Gwyneth Paltrow jako Letuška 1. třídy
Gwyneth Paltrow jako Letuška 1. třídy
Miramax

reklama

V pondělí od 20:00 se na Prima MAX přesvědčíte, že Los Angeles je nejen město andělů, ale také mekka, kde se buduje filmová kariéra. Zdejší filmový průmysl způsobuje, že každý číšník a barman, který vám nalije vodu do vaší skleničky, se snaží prorazit jako herec. Povede se to málokomu, nicméně někteří z nich opravdu uspějí, i když začínají vysloveně od píky. Ve svých filmových rolích se tak kolikrát dostanou k těm nejnezajímavějším pracovním pozicím (agenta 007 holt nemůže hrát každý, stejně jako dábelskou šéfredaktorku módního časopisu). A tak některé filmové hvězdy oblékly zástěry, aby mohly obsluhovat v restauraci, nebo i úplně jiné oblečky – jako Gwyneth Paltrow ve filmu Letuška 1. třídy.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Letuška 1. třídy - upoutávka

Podivná letuška Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow je éterická kráska ověnčená Oscarem za roli v Zamilovaném Shakesperovi. Ve filmu se ale objevila i jako letuška první třídy. Je nutné podotknout, že ze začátku tak trochu laciná. Zatímco nastoupí do malé letecké společnosti se žvýkačkou v puse, navlečená do sexy kostýmku, s kterým by při letu zachránila maximálně fantazii dvanáctiletého puberťáka, její touhou je pracovat jako letuška v první třídě...

A i další hvězdy si zahrály role, kde jejich hlavním poslání je (po)sloužit.

Jennifer Lopez jako číšnice

Záběry z filmu Dost s Jeniffer Lopez
Autor: Columbia/Sony Záběry z filmu Dost s Jeniffer Lopez

Jennifer Lopez to jako servírce ve filmu Dost nejspíš moc nešlo, byla za to totiž nominována na Zlatou malinu, opak filmových cen Oscar. Zato během natáčení potkala svého budoucího přítele, s kterým chodila dva roky – další hvězdu, Bena Afflecka, který na rozdíl od ní dostal Oscary dva.

Helen Hunt jako velice trpělivá číšnice

Helen Hunt byla velice trpělivá servírka

Helen Hunt byla velice trpělivá servírka. Foto: archiv Prima

Krásná nosatá Helen Hunt byla číšnice vyznamenaná Oscarem. Ve filmu Lepší už to nebude, který měl sedm oscarových nominací a ve výhru obrátil dvě, zahrála jediného člověka (pod sluncem), jenž vyšel s Jackem Nicholsonem. A aby to s tím Jackem bylo k vydržení, ocenili ho raději Oscarem za roli protivného dědka s obsedantně kompulzivní poruchou také.

Julie Roberts jako nejslavnější prostituka

Film Pretty woman Richard Gere a Julia Roberts
Autor: archiv Film Pretty woman Richard Gere a Julia Roberts

Budete se divit, ale i taková prostituce, řemeslo staré tisíciletí, se dá považovat za službu. Na nejslavnější (filmovou) prostitutku na světě se každý rok lačně koukáme o Vánocích a čekáme, kdy si pro Julii Roberts Richard Gere přijede limuzínou. On byl totiž jediný, kdo ji bral takovou, jaká je, a neodsuzoval ji, protože...

Richard Gere jako Americký gigolo

Richard Gere ve filmu Americký gigolo. Jeho kostýmy navrhoval Giorgio Armani.
Autor: Paramount Pictures Richard Gere ve filmu Americký gigolo. Jeho kostýmy navrhoval Giorgio Armani.

Moc dobře věděl, co je to za tvrdou práci. Luxusní escort ve filmu se samozřejmě netýká jen žen. Film Americký gigolo v hlavní roli s Richardem Gerem ukázal život profesionálního společníka.

Romantickou komedii Letuška 1. třídy uvidíte v pondělí od 20:00 na Prima MAX.

reklama

reklama