Katastrofický snímek Rozpoutané peklo s Piercem Brosnanem a Lindou Hamilton exploduje na Prima MAX v úterý ve 20.15 naebo ve středu v 15.55 tamtéž.

Před čtyřmi lety geolog Harry (Pierce Brosnan) prožil zdrcující sopečnou erupci, která ho navždy poznamenala osobní ztrátou.

Pronásledován minulostí je jako depresemi zmáhaná troska převelen na úpatí hory Dante's Peak, pod nímž se rozkládá stejnojmenné malebné městečko. Má se jednat o klidný úkol, při němž si Harry odpočine...


Jenže pak dojde objevu, že akutně hrozí další sopečná erupce. A místní úřady jsou natolik tupé, že mu to nechtějí věřit.

Okolí sopek patří mezi neuvěřitelně levné parcely k zabydlení... Leč když si však pak hora vyfoukne svůj díl pyroklastického mračna, ukáže se, že šetřit úplně na všem se nemusí vyplatit. Tak jako v  katastrofickém trháku Rozpoutané peklo, který startuje v úterý ve 20.15.

 

Uvidíte v něm nejen mladého Pierce Brosnana, kterému bude sekundovat Linda "Sára Connorová" Hamilton, ale především řemeslně podaný katastrofický film s řadou fyzických efektů, které se dělaly jenom v éře před rozvojem počítačů. Jinými slovy – spousta hořících domků, tklivá úmrtí a jedinečná atmosféra drsných 90. let! :)

Detonující sopky i fikaní vrahouni – na úterní akce na MAX se můžete spolehnout. Startujeme ve 20.15. Pokud nestihnete, peklem si můžete projít i ve středu v 15.55.